Yük Asansörü

Yük Asansörü, Yük Platformu

Amada TECH Yük AsansörüYük Platformu Sistemleri

Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde vb. gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu veya ihtiyaç duyduğunuz her yerde iç ve dış mekân uygulamaları için kolayca kullanılabilir. Yük taşıma amaçlı olarak üretilmiş asansörlerdir. İnsan asansörlerine göre konfor ve hız aranmaz. Bu yük asansörü tipik olarak malzemelerin veya paletlerin binaların katları arasında taşınması için kullanılır.

Yüksek Teknoloji Yük Asansörleri

Amacına uygun doğru yük asansörünü almanız çok önemlidir – asansör seçiminden tedarik, kurulum, devreye alma ve bakıma kadar size rehberlik edecek güvenilir, saygın bir tedarikçi seçtiğinizden emin olun. AmadaTech uzmanlığından faydalanın

TİPİ

Hidrolik Sistem

HIZ

0,15 – 0,5 – 0,63 m / sn

ÖZELLİK

Uyarlanabilirlik ve güvenilirlik

İSTEĞE BAĞLI ÖZEL İMALAT

Standart ölçü ve kapasite haricinde isteğe bağlı özel üretim yapılmaktadır.

RUHSAT GEREKTİRMEZ

TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun üretim yapılmaktadır.

HERŞEY DAHİL TEK FİYAT

Yer keşfi, Etüt, Projelendirme, Asansör malzemesi, İşçilik ve Nakliye fiyata dahildir.
yük asansörü

Yük Asansörü için ÖZEL ÇÖZÜMLER

Güç kesildiğinde acil durumda indirme sistemi.
Önceden kablolanmış kontrol kutusu, manyetik marş motoru ve aşırı yük sigortası içerir.
Üst seviye hareket limit anahtarı ve aşırı yük emniyet valfi
Hidrolik silindirler, hat kesilirse acil durum sigortasına sahiptir.
Kontrol panosu hem zemin hem de üst katlara yerleştirilebilir
Hidrolik güç paketi ve elektrik sistemi, zemin seviyesinde ayrı olarak yerleştirilir.

Yükseltilmiş kabin yüksekliği, kaldırma platformunun üst kat ile aynı seviyede park etmesini sağlamak için bir anahtar sistemi tarafından yönetilir. Elektrik 220 V veya 380 V


yük platformu

Yük Asansörü yaptırırken nelere dikkat edilmeli

İlk olarak kaldırılacak yük iyi tanınmalıdır, platformun kaldırabileceği kg kapasitesi ile kullanım alanı dikkate alınmalıdır.
Yük Asansörünün monte edileceği yerde güçlendirmeye dikkat edilmesi gerekir.
Kullanılacak malzemeler sertifikalı ve güvenilir olmalıdır.
Yük platformlarında, konu yük olduğu için seçilecek malzemenin iyi bir mühendislik analizinden geçmiş olması gerekir.
Piston strok çok iyi hesaplanmalıdır.

Amacına uygun doğru yük asansörünü almanız çok önemlidir – asansör seçiminden tedarik, kurulum, devreye alma ve bakıma kadar size rehberlik edecek güvenilir, saygın bir tedarikçi seçtiğinizden emin olun.


MİMARİ DESTEK

Projenizde yer alan platformların proje ve ölçüleri müşteriye aynı gün mail olarak gönderilmektedir.

5 YIL GARANTİ

Amada TECH Platformlar 3+2 Yıl garanti kapsamındadır. Garanti kapsamı boyunca ücreti mukabili aylık periyodik bakımı yapılması gerekmektedir.

HIZLI TESLİMAT

Türkiye’ nin her yerine kısa sürede teslim edilmektedir.

BAKIM ve SERVİS AĞI

Arızalara bölgelere ayrılmış servis ağımız sayesinde en kısa sürede müdahale etmek kalite hedeflerimizin başında gelmektedir. Tecrübeli teknisyen kadrosuyla, her türlü sorunda, zamanında kesin çözümler getirerek ,kullanıcısına güven ve konfor sunmaya devam ediyor.

Her Mekana Uygun YÜK ASANSÖR Çözümleri

Kullanım amacına göre ağır şartlar altında çalışmaya uygun şekilde tasarlanıp imalatı yapılmaktadır. Yük Platformları sadece yük taşımak için kullanılan, içine kesinlikle yolcunun binemeyeceği özel bir kumanda sistemine sahip dikey taşıma sistemleridir. Deposu olan mağazalarda, marketler, kargo firmaları, fabrika, imalathane ve lojistik depolarda tercih edilen bir sistemdir. 5 durağa kadar seyir mesafesine, 250 Kg. ile 15.000 Kg arasında taşıma kapasitesine sahip olabilirler.
Hidrrolik Yük Asansörleri özel imalat sınıfındadır. Her ihtiyacın, her yapının farklılığı sebebi ile özel olarak keşif yapılması gerekmektedir.

Standart Özellikler:
Mukavemeti yüksek çelik konstrüksiyon
Çukura yada zemine montaj için uygun
Kontrol, butonlu kumanda veya uzaktan kumanda ile
Aşırı yüklere karşı emniyet valfi
Hidrolik kaçaklarda veya hortum patlamasında yükün düşmesine karşı hortum patlama valfleri.
İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
Hareketli noktalarda yağlamasız burçlar
Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar
Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi
Yük kaldırma platformu sadece yük kaldırmak içindir, personel kaldırma olarak kullanılamaz.

Yük Asansörü Fiyatları
AmadaTECH size doğru tavsiyelerle yardımcı olacak ve çeşitli olanaklar sunacaktır. Bu şekilde birden fazla teklifi karşılaştırma fırsatına sahip olacaksınız.

Fiyat şunlara bağlıdır:

Asansörünüzün özellikleri ve tipi
İç mekan veya dış mekan kurulumuyla ilgili mi?
Korozyona karşı kullanılacak mı?
Hız: 0,1 metre / saniyeden maks. 0,3 metre / saniye
Kapı olacak mı ? Kapı tipi ?
yumuşak başlatma / durdurma / ve çok daha fazlası

Yük Asansör Çeşitleri

Kullanım alanları oldukça geniş olan yük asansörü ebatları kullanıldığı yere göre değişiklik göstermektedir. Depo, fabrika, bina, market, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde yük asansörüne ihtiyaç duyulur. Bu asansörler ağır yük kaldırma kapasitesine sahiptirler ve ağır malların kısa bir sürede taşınmasını sağlarlar. İşyerleri için hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf etmeyi sağlayan bu asansörler için sizlere; hidrolik sistem, hızlı taşıma, özel imalat ve her şey dahil fiyatlar sunuyoruz. Ayrıca asansörler beş yıl garantili oluyor ve kullanacağınız alanın mimari yapısına destek vererek konumlandırıyoruz. Arıza ve bakım ihtiyaçlarında ise servis hizmeti sağlıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı teslimat ile asansörünüzü sizlere ulaştırıyoruz.

Halatlı Yük Asansörü

Asansörün özelliklerine, asansörün modeline, iç mekan ya da dış mekan kurulumuna, hızına, kapı tipine göre halatlı yük asansörü fiyatları da değişiklik gösterecektir. Yük asansörleri her türlü ağırlığa hitap ederler ve birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun bir yük asansörü temin etmeniz, iş yerinizdeki en büyük yardımcınız olacaktır. Asansörlerin özellikleri ise; yüksek kontrol, montaja uygun, emniyetli, hızlı olmalarıdır. Personel kullanımına değil yük kaldırmaya uygun ürünlerdir. Çukur bir alanda bile taşıma yapabilirler. Oldukça dayanıklıdır ve sağlanan bakım hizmetleriyle de uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması amaçlanmaktadır. Detaylı bilgi için mobil uygulamamızı ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Küçük Yük Asansörü

Butonlu kumanda ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, yağlama gerektirmeyen rulmanlara sahip olan, kaliteli ve dayanıklı küçük yük taşımak için üretilen ve birçok işletmede rahatlıkla kullanılabilen küçük yük asansörü tasarımları oldukça uygun fiyatlı bir çeşittir. Hem hızlı bir şekilde hem de kısa sürede taşıma sağlayarak iş yerlerinde büyük bir görev üstlenmiş olur. Temizliği de kullanımı da oldukça kolaydır. Mal aktarımı, katlar arasında ürün taşıması ve imalathanelerde sistematik ilerleyişi sağlaması ile oldukça gerekli bir ürün haline gelmiştir. Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat imkanlarımız ile yararlanabileceğiniz bu ürünlerin aylık ve yıllık bakımlarını da bulunduğunuz şehirdeki servis ekibimizden alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Hidrolik Yük Asansörü

5 kata kadar 15 metre seyir mesafeli binalarda yük taşıma işlemi için kullanılan hidrolik yük asansörleri bina mimarisinde alan olarak daha az bir alana ihtiyaç duyarak çalışabileceği için mimarlar için ideal bir çözümdür.

Teknik ekibimizin tavsiyeleri ve tüm avantajlar, hemen hemen her durum için bir çözüm bulunmasını sağlar, özel yapım sadece asansörün kendisi ile ilgili değildir, aynı zamanda doğru tavsiyedir!
Amacına uygun doğru yük asansörünü almanız çok önemlidir – asansör seçiminden tedarik, kurulum, devreye alma ve bakıma kadar size rehberlik edecek güvenilir, saygın bir tedarikçi seçtiğinizden emin olun.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.