AmadaTECH Yük Asansörü

AmadaTECH Yük Asansörü

Yük Asansörü

Kullanım amacına göre ağır şartlar altında çalışmaya uygun şekilde tasarlanıp imalatı yapılmaktadır. Yük asansörleri sadece yük taşımak için kullanılan, içine kesinlikle yolcunun binemeyeceği özel bir kumanda sistemine sahip dikey taşıma sistemleridir. Deposu olan mağazalarda, marketler, kargo firmaları, fabrika, imalathane ve lojistik depolarda tercih edilen bir sistemdir. 5 durağa kadar seyir mesafesine, 250 Kg. ile 15.000 Kg arasında taşıma kapasitesine sahip olabilirler.
Hidrolik Yük Asansörleri özel imalat sınıfındadır. Her ihtiyacın, her yapının farklılığı sebebi ile özel olarak keşif yapılması gerekmektedir.

Kullanım alanları oldukça geniş olan yük asansörü ebatları kullanıldığı yere göre değişiklik göstermektedir. Depo, fabrika, bina, market, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde yük asansörüne ihtiyaç duyulur. Bu asansörler ağır yük kaldırma kapasitesine sahiptirler ve ağır malların kısa bir sürede taşınmasını sağlarlar. İşyerleri için hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf etmeyi sağlayan bu asansörler için sizlere; hidrolik sistem, hızlı taşıma, özel imalat ve her şey dahil fiyatlar sunuyoruz. Ayrıca asansörler beş yıl garantili oluyor ve kullanacağınız alanın mimari yapısına destek vererek konumlandırıyoruz. Arıza ve bakım ihtiyaçlarında ise servis hizmeti sağlıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı teslimat ile asansörünüzü sizlere ulaştırıyoruz.

Halatlı Yük Asansörü

Asansörün özelliklerine, asansörün modeline, iç mekan ya da dış mekan kurulumuna, hızına, kapı tipine göre halatlı yük asansörü fiyatları da değişiklik gösterecektir. Yük asansörleri her türlü ağırlığa hitap ederler ve birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun bir yük asansörü temin etmeniz, iş yerinizdeki en büyük yardımcınız olacaktır. Asansörlerin özellikleri ise; yüksek kontrol, montaja uygun, emniyetli, hızlı olmalarıdır. Personel kullanımına değil yük kaldırmaya uygun ürünlerdir. Kuyu dipsiz yük asansörlerimiz vardır. Oldukça dayanıklıdır ve sağlanan bakım hizmetleriyle de uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması amaçlanmaktadır. Detaylı bilgi için mobil uygulamamızı ya da yük asansörü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yüksek Teknoloji Yük Asansörleri

Amacına uygun doğru yük asansörünü almanız çok önemlidir – asansör seçiminden tedarik, kurulum, devreye alma ve bakıma kadar size rehberlik edecek güvenilir, saygın bir tedarikçi seçtiğinizden emin olun. AmadaTech uzmanlığından faydalanın

Küçük Yük Asansörü

Butonlu kumanda ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, yağlama gerektirmeyen rulmanlara sahip olan, kaliteli ve dayanıklı küçük yük taşımak için üretilen ve birçok işletmede rahatlıkla kullanılabilen küçük yük asansörü tasarımları oldukça uygun fiyatlı bir çeşittir. Hem hızlı bir şekilde hem de kısa sürede taşıma sağlayarak iş yerlerinde büyük bir görev üstlenmiş olur. Temizliği de kullanımı da oldukça kolaydır. Mal aktarımı, katlar arasında ürün taşıması ve imalathanelerde sistematik ilerleyişi sağlaması ile oldukça gerekli bir ürün haline gelmiştir. Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat imkanlarımız ile yararlanabileceğiniz bu ürünlerin aylık ve yıllık bakımlarını da bulunduğunuz şehirdeki servis ekibimizden alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Yük Asansörü yaptırırken nelere dikkat edilmeli

İlk olarak kaldırılacak yük iyi tanınmalıdır, platformun kaldırabileceği kg kapasitesi ile kullanım alanı dikkate alınmalıdır.
Yük Asansörünün monte edileceği yerde güçlendirmeye dikkat edilmesi gerekir.
Kullanılacak malzemeler sertifikalı ve güvenilir olmalıdır.
Yük platformlarında, konu yük olduğu için seçilecek malzemenin iyi bir mühendislik analizinden geçmiş olması gerekir.
Piston strok çok iyi hesaplanmalıdır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.