Bina Dışından Asansör

Bina Dışından Asansör, Dışarıdan Asansör

Bina dışından asansör için mükemmel çözüme sahibiz

Uzun yıllardır, her tür bina ve villalarda kuyu dipsiz asansörler ve özel çözümlerin imalatında uzmanlaştık. Tüm dünyada bu tür projeler için müşterilerimizin şartnamelerini karşılamaya alışkınız. Standart olmayan asansörler, küçültülmüş şaftlar, düzensiz alanlar, tarihi binalar vb.Dahil.

Müşteri odaklılık felsefemizin ardından, her projenin, müşterinin ve binanın özelliklerine saygı duyarak asansörleri tek tek tasarlıyor ve üretiyoruz. Tasarım ofisimiz her durum için derinlemesine bir çalışma yürütür ve duruma göre mümkün olan en iyi asansör çözümünü önerir.

Mühendislerimizin deneyimi, uluslararası standartlar ve yönetmeliklerdeki uzmanlığımız, en zor şaftlara uyum sağlayabilen, kuyu dibi ve son kat yüksekliği önemli ölçüde azaltılmış kompakt bir asansör modeli oluşturmamızı sağladı. Mühendislik çalışmasından sonra, müşterimize değiştirilmesi gereken bileşenlerin yanı sıra kullanılmaya devam edilebilecek bileşenlerin ayrıntılı bir çalışmasını veriyoruz.

Bina Dışından Asansör

Villa ve düşük katlı binalarda üst katlara çıkmak özellikle yaşlılar ve engelliler tarafından bir işkenceye dönüşebilmektedir. Mülk sahipleri de modern çağımızda asansörsüz bir yerde bulunmanın zorluğunu yaşamaktadır. Asansör bir gayrimenkule değer katan ve onu yücelten önemli araçlardan biridir. Ancak geri dönüşüme tabi olmayan binalarda ve villalarda asansör boşluğu bulunmadığından veya kurulumun daraltma etkisi yapacağından endişe duyulmaktadır. Kuyu dibi ve makine dairesi gerektirmeyen Bina dışı İnsan Asansörü ile sorunlar profesyonel çözümlere kavuşmaktadır. Farklı avantajları ve talebe göre model seçenekleri ile geniş ürün yelpazesi içinde önemli bir paya sahiptirler. Bina dışına monte edilmeleri yer sorunu olan evler ve villalar için oldukça önemlidir.

Avantajları Nelerdir?

Bina dışı İnsan Asansörü apartman veya villasının iç kısmında boşluğu olmayan ve yer sorunu olan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. İnşaatı tamamlanmış ve projesinde böyle bir boşluk tasarlanmamış yerler için rahatlıkla uygulanabilmektedir. Hızlı ve kolay olan montajı, ekonomik inşaat fiyatıyla düzensiz alanlarda, tarihi yapılarda, ofis ve iş yerlerinde rahatlıkla tercih edilmektedir. Makine emniyet yönetmeliği kapsamında asansör sınıfına dahil olmadıkları için ekstra bir ruhsata ihtiyaç duymazlar. Özellikle yaşlılar, hamileler ve engelliler için tasarlanmış modern sistemlerdir. Süper ince olarak üretilen Bina dışı İnsan Asansörü küçük bir dış alan kaplarken geniş ve ferah bir kabin ortamı sunmaktadır. Dışarıda olduklarından genellikle cam kaplamalardan oluşan sistem her tür iklim şartına dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmektedir. Düşük hız kapasitesi ve yüksek güvenlik önlemleri altında testlerden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Dış yapıda bulunduğundan farklı model seçenekleri sunulmakta olup isteğinize bağlı üretimde yapılarak montaj sağlanmaktadır. Ücretsiz keşif ve maliyet tablosu için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bina Dışı Asansör Maliyeti

Bina Dışı engelli asansör fiyatları diğer asansör sistemlerine nazaran oldukça düşük seviyelerdedir. Bunun en başta gelen nedeni ruhsat gerektirmemesidir. Bir diğer nedeni ise içeriden herhangi bir yıkım ve tasarım olmaması, inşaat maliyetlerini en aza indirmesidir. Hidrolik olarak çalışan sessiz sistem sayesinde düşük maliyetle konforlu ve güvenli bir sisteme sahip olmak mümkündür. Engelli, yaşlı ve hamileler için bir zorunluluk haline gelen asansör sistemlerinde artık kuyu dibi yetersiz, makine daire yeri yok, iç kısımda boşluk yok gibi sorunlar problem olmaktan çıkmakta ve profesyonel çözümlerle düşük maliyetli kolaylıklar sunulmaktadır. Ücretsiz keşif ve model seçimi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.   

RUHSATA TABİİ DEĞİL
Makine emniyet yönetmeliğine uygun, düşük hızlı, emniyetli ve güvenli özel asansörlerdir. Yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir. Makine emniyet yönetmeliği standartları gereği asansör sınıfına girmezler.

Ürünlerimiz 2006/42/EC – 2014/35/EU direktiflere ve standartlarına uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Akredite kurum tarafından Sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimiz EN 60204-1:2018, EN 60201-1, EN ISO 12100:2010, EN ISO 13849-1:2015, EN 81-40 direktiflerine uygundur.

ÖZELLİKLER
4 valfli ithal ( Menşei İtalya ) Sessiz, duruş ve kalkışlar hassas motor ve pompa grubu. İç mekan ve dış mekana göre uyarlanan çelik konstrüksiyon ( hazır kuyu ) ürünümüz kaynaksız sistem olup E.S.B fırın boyalıdır. Elektrik kesildiğinde en yakın kata getiren UPS sistemi, şebeke elektrik hatalarına karşı kendini koruma alma özelliği, müşteri tercihine göre dış kaplama seçeneği, kabin tasarımı, Asansör kurulacak yere göre özel tasarım, projelendirme ve imalat

Yüksek yaşam için tasarlanmış bina dışından asansörler

AmadaTECH  Dışardan asansörler güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmamıştır – dış mekan asansörler aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır.
AmadaTECH bina dışından asansörler, merdiven çıkmakta zorlanan yaşlı insanlarımız ve engelli vatandaşlarımız için erişim kolaylığı sağlamaktadır.

AmadaTECH Bina dışından Asansörler , evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için çok zarif bir çözümdür.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.