Servis Asansörü

Servis Asansörü, Monşarj Asansörü, Küçük Yük Asansörü

SERVİS ASANSÖRÜ – Küçük Yük Asansörü

Ağır yüklerin taşınması, birçok profesyonelin veya bireyin günlük yaşamının bir parçasıdır ve tehlikeli olabilir. Bu nedenle emniyetli, güvenilir ve farklı ihtiyaçlara uyarlanmış servis asansörlerinin kullanılması önemlidir. Servis asansörlerimiz, büyük depolama kapasitesine sahip depoları olan şirketler ve profesyoneller için mükemmel bir çözümdür. Kişiye özel çözümleri ve tüm özellikleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Bir servis asansörü, bulunduğu ortama uymalıdır. Tasarım ofisimiz size çeşitli konfigürasyonlar ve yüzeyler sunmak için hizmetinizdedir. Kendinden destekli yapısında çelik konstrüksiyon ve ral boyalı dış sac kaplama ile servis asansörünü anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz

Servis asansörlerimizin tamamı özel yapımdır. Standart ölçülerde ürün yoktur, projenize uyarlayarak binanın parametrelerine ve kısıtlamalarına göre bir entegrasyon çözümü sağlıyoruz. En iyi ürünü ve en iyi konfigürasyonu seçmek için ihtiyaçlarınıza uyarlanmış  servis asansörü  belirlemenize yardımcı oluyoruz.

Servis Asansörü Teknik özellikleri

Kapasite: 250-1250 Kg
Maksimum seyir: 30 m
Minimum kabin boyutu 800 x 800 mm
Kabinli veya kabinsiz, Ral boyalı paslanmaz çelik
Kat kapıları: giyotin, tek veya çift kanatlı, yandan açılır, ızgara, paslanmaz çelik vb.
Hız: 0,15 – 0,50 m / sn
Makineli Sessiz ve güvenlikli – Hidrolik Sistem düşük güç tüketimi, maksimum güvenilirlik
2006/42 / EC makine direktifi ile uyumludur
Talebe göre montaj süresi
Teslimat süreleri: Projeye göre değişken

Monşarj Asansör – Yemek Asansörü

Monşarj Asansör, Yemek Asansörü, Mutfak Asansörü diye adlandırılan bu ürünler küçük servis asansörleridir.

Cafe, otel, villa, restaurant, sağlık kuruluşu, banka, kuyumcu, fabrika vb.gibi mekanlarda sessiz ve hijyenik şartlara uygun monşarj asansörlerimiz Şirketinizde veya tesisinizde 2 kattan – 15 kata kadar hizmet vermekte ve ayrıca yalnızca merdivenle erişilebilen mekanlarınız için de uygun çözümdür. Monşarj asansörlerimiz ile cafe, restaurant, otel ve villalar da yemek servisi için ihtiyaçlarınıza cevap bulacaksınız. Çok verimli olan monşarj asansörleri, yemek servisinizi, kutularınızı, dosyalarınızı ve hastanelerde tıbbi malzemeleri hızlı ve zahmetsizce katlara çıkarmanıza olanak tanır. İşlevsel, garantili ve uzun ömürlüdür, monşarj asansörlerimiz 304 kalite paslanmazdan imalatı yapılmakta, hijyenik şartlara uygun olup sağlık bakanlığı ve turizm bakanlığı şartlarına ve tüm konfigürasyonlara uyum sağlamaktadır.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.