Engelli Asansörü

Engelli Asansörü

Portatif engelli asansörü genel olarak yüksek bir yerden zorlanmadan ya da başka birine ihtiyaç duymadan çıkılmasını sağlamaktadır. Özellikle normal merdivenlerden çıkamayacak durumdaki kişiler için bu asansörler idealdir. Hasta ya da yaşlı kişilerin kullanabileceği bu asansör hem özel sektör, hem ev hayatı hem de kamu kurumlarında hayat kolaylaştırıcı bir ürün olarak bilinmektedir. Genellikle binalarda, konut bloklarda ya da ofislerde non-stop olarak çalışan asansörün tüm parçalarının yüksek kalitede olması, her çeşit yüke dayanabilmesi açısından son derece önemlidir. Firmamızın engelleri birlikte aşma mantalitesi ile tasarladığı engelli asansörü, tekerlekli sandalye da dahil her çeşit ağırlığı taşıyabilecek kalitede malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Basit Engelli Asansörü

Basit engelli asansörü ile yüksek yerlere ulaşmak son derece basit hale getirilmektedir. Yaklaşık olarak 3 metre kadar harici ve dahili dikey hareket sağlayabilen asansör gerek özel mülklerde gerek kamu dairelerinde gerekse ofislerde kullanılabilmektedir. Engelli bireylerin sahip oldukları engelleri yüzünden başka insanlara muhtaç olmamalarına yardımcı olan asansör, onlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Asansör kabini engelli bireylerin rahat geçebilmesi açısından yere paralel olarak üretilmiştir. Asansör hareket hızı ve kapı kapanma hızı engelli bireylerin adapte olacağı şekilde ayarlanmıştır. Tüm bunların yanı sıra sarsıntı konusunda da diğer asansörlerden daha hassas şekilde imal edilen üründe ayrıca görmeyen vatandaşlar için sesli komut sistemine de yer verilmektedir.

HAYAT ENGELLER İLE DOLUDUR.
ENGELSİZ BİR HAYAT İÇİN BİZİ ARAYIN, ENGELLERİ BİRLİKTE AŞALIM.

Okullar, Sağlık kuruluşları, Belediye binaları, Özel konutlar gibi birçok alanda kullanılabilirliği ile sizlere ESNEK ÇÖZÜMLER sunuyoruz.

AmadaTECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

Engelli Merdiven Asansörü

Firmamız tarafından imal edilen engelli merdiven asansörü fiyat ve kullanım açısından son derece mantıklı bir tercihtir. Merdiven çıkmayı her birey için mümkün hale getiren asansör, son derece inovatif fikirler sonucu ortaya çıkmıştır. Gerek Türkiye’de gerekse global pazarlarda büyük ilgi gören engelli merdiven asansörü, yalnızca endüstriyel alanında bir gelişme olarak değil aynı zamanda sosyal sorumluluk açısından da son derece önemlidir. Sosyal sorumluluk almak modern bir toplum olmak için en önemli şartlardan biridir. Siz de bize destek olarak engelleri yok etmek ve yaşam alanlarını herkes için çok daha yaşanabilir hale getirmek amacında iseniz bizlere gerek e posta yolu ile gerekse telefon numaralarımız ile ulaşabilirsiniz.

Açık Tip Engelli Platformu

3 metreye kadar dahili veya harici dikey hareket sağlayan Açık tip Engelli platformumuz  kamu ve özel mülklerde 600 mm’den 3000 mm’ye kadar olan seviyelerde değişiklik yapabilir ve tamamen kapalı platform asansörü için uygun alternatif bir çözümdür. Mevcut binalarda çok az değişiklik veya değişiklik yapılmayan uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Açık tip tasarım, opsiyonel olarak Satine paslanmaz ve Ral boyalı olarak hoş bir çözüm sunar. Amada TECH engelli platformu, merdivenlerin tekerlekli sandalye ile erişimine engel olacağı bir tesise erişim sağlamanın güvenli ve kolay bir yolunu sağlar. Müşterilere seçim ve esneklik sağlamak için tasarlanmıştır.

Kapalı Tip Engelli Platformu

4 valfli ithal ( Menşei İtalya ) Sessiz, duruş ve kalkışlar hassas motor ve pompa grubu. İç mekan ve dış mekana göre uyarlanan çelik konstrüksiyon ( hazır kuyu ), çelik konstrüksiyon ürünümüz kaynaksız sistem olup E.S.B fırın boyalıdır. Elektrik kesildiğinde en yakın kata getiren UPS sistemi, şebeke elektrik hatalarına karşı kendini koruma alma özelliği, müşteri tercihine göre dış kaplama seçeneği, kabin tasarımı, Asansör kurulacak yere göre özel tasarım, projelendirme ve imalat

Makine emniyet yönetmeliğine uygun, düşük hızlı, emniyetli ve güvenli özel asansörlerdir. Yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir. Makine emniyet yönetmeliği standartları gereği asansör sınıfına girmezler.

Kuyu Dipsiz Asansörler

AmadaTECH® Kuyu Dipsiz Asansörler, özel konutlarda ve villalarda engelleri kaldırmak için tasarlanmış, inşaat işlerine gerek kalmadan her ortama tasarım dokunuşu getiren, hidrolik asansördür. Asansör kuyusuna ihtiyaç yoktur. Kuyu dibine ihtiyaç olmadığından, AmadaTECH Kuyu dipsiz asansörler, geleneksel bir asansöre kıyasla önemli bir maliyet tasarrufuna katkıda bulunur.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. AmadaTECH kuyu dipsiz asansör kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.