Kaç çeşit yük asansörü vardır?

Kaç çeşit yük asansörü vardır?

Kaç çeşit yük asansörü vardır?

250 kg’lık hafif kaldırıcılardan 3000 kg’lık ağır taşıyıcılara kadar her tür ve ağırlıktaki yüke hitap edecek şekilde tasarlanmış çok sayıda yük asansörü vardır.

Bu nedenle, iş için doğru yük asansörünü almanız çok önemlidir – asansör seçiminden tedarik, kurulum, devreye alma ve bakıma kadar yolculuğunuzda size rehberlik edecek güvenilir, saygın bir tedarikçi seçtiğinizden emin olun.

Doğru yük asansörünü seçme

Aralarından seçim yapabileceğiniz kapsamlı bir  yük asansörü yelpazesi vardır .

Hepsi uygun maliyetli, basit ve güvenli, kendinden destekli çelik yapılarda tedarik edilirler. Bu, amaca yönelik olarak inşa edilmiş şaftlara ihtiyaç duymadıkları anlamına gelir, bu da minimum inşaatçı çalışmasıyla birkaç gün içinde kurulumlarını kolaylaştırır.

Servis Asansörü

Küçük paletlerin, servis arabası, kasa ve sandık taşınması için uygundur.  servis asansörleri veya küçük yük asansörleri, maksimum 45 metre seyir mesafesine ve 500 kg’a kadar ürünlerin taşınması için idealdir.

Servis asansörü

Türkiye’ nin en yüksek servis asansörü, TemPoint Avm de hizmet vermektedir. 13 kat, 42 metre Seyir Mesafesinde çalışmaktadır. İmalatçı ve Montajı yapan firma AmadaTECH Asansör A.Ş.Ağır yükler için yük asansörleri

Ağır yükleri iki veya daha fazla kat arasında taşımak için hafif bir iş yapan yük asansörleri, 500 kg dan 3000 kg’a kadar çeşitli kapasitelerde modeller mevcuttur. Taşıma sırasında malzemeleri korumak için asansör kat kapısı haricinde kabin kapısı mevcuttur. Çağır ve gönder sistem butonları ile kullanımı kolay ve güvenlidir.

Elektrikli yük asansörü Hidrolik yük asansörü Makaslı yük asansörü modellerimiz için web sayfamızı inceleyiniz lütfen.

Bu gönderiyi paylaş


Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.