Araç Asansörü

Araç Asansörü, Araç Platformu, Çatılı Araç Platformu

Araç AsansörüPlatformu Çözümleri

Güçlü çelik konstrüksiyon
Zemine veya çukura montaj için uygun
24 V kumanda sistemi ile butonlukumanda
Aşırı yüklere karşı emniyet valfi
İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
Kaliteli hidrolik silindirler
Hortum patlamasında serbest düşmeye karşı hortum patlama valfi
Hareketli noktarlarda yağlamasız burçlar
Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar
Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi
Araç kaldırma platformu sadece araç kaldırmak içindir, personel kaldırma olarak kullanılamaz

KAPASİTE : 3000 Kg
PLATFORM ÖLKURULUM İÇİN GEREKLİ ÖLÇÜLER
ÇUKUR : Genişlik : 3000 mm / Uzunluk : 5600
ÇUKUR DERİNLİĞİ : 1020 mm
SEYİR MESAFESİ : 8000 mm
KALDIRMA SÜRESİ : 150 sn
MOTOR : 5,5 kW 380 V AC
ENERJİ KAYNAĞI : 380 Volt, 3-FAZ, 50 Hz
KUMANDA GERİLİMİ : 24 Volt
KUMANDA : 2 Adet Çağır Gönder Sistemli Kaldırma ve İndirme, Acil Stop Butonlu
RENK : Mavi ( RAL 5015 )
Ambalaj : Strech ve balonlu naylon ile ambalajlanmıştır.
Garanti : Ürünlerimiz imalat, malzeme ve montaj hatalarına karşı 2 (iki) yıl komple, 10 (on) yıl yedek parça temin garantilidir.

PLATFORM ÖN KURULUM İÇİN GEREKLİ ÖLÇÜLER

ÇUKUR : Genişlik : 3000 mm / Uzunluk : 5600
ÇUKUR DERİNLİĞİ : 1020 mm
SEYİR MESAFESİ : 8000 mm
MOTOR : 5,5 kW 380 V AC
ENERJİ KAYNAĞI : 380 Volt, 3-FAZ, 50 Hz
KUMANDA GERİLİMİ : 24 Volt


Araç Asansörünün Faydaları Nelerdir?

Hidrolik araç asansörü işletmelere büyük fayda sağlayan bir sistemdir. Araçların kolay ve düzenli bir şekilde dizilimini sağlayarak otopark ihtiyacını en aza indirmektedir. İnsan eli ile çıkarılması mümkün olmayan yüksekliklere araçları kolay ve hızlı bir şekilde çıkarmaktadır. Şehirde yer alan otoparkların daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Böylece yeni otopark açılması için bina ya da yeşil alanların yıkılıp otopark yapılmasının önüne geçilmektedir. Yolların daha verimli kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Rampa sistemleri gibi alanların çevreye yeniden kazandırılması açısından büyük yarar sağlamaktadır. Ufak bir alana, mevcut kapasitesinin oldukça üzerinde araç sığdırıldığından işletmelere maddi kazanç sağlamaktadır. Firmamız tarafından her alana uygun araç asansörleri sistemi hızlı bir şekilde kurulmaktadır.

Araç Asansörlerinin Fiyatları Nasıldır?

Araç asansörü fiyatları her firmada birbirinden farklılık göstermektedir. Çünkü her firmanın asansör üretiminde kullandığı malzeme birbirinden farklıdır. Ayrıca asansörün üretimi esnasında çalışan personelin verimliliği ve uzmanlığı da fiyatı doğrudan etkilemektedir. Araç asansörleri birbirinden farklı özellikler ile donatıldığından bu durum da fiyatı etkilemektedir.

Firmamız tarafından satışı yapılan tüm araç asansörleri en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca alanında uzman ekip arkadaşlarımız bu sistemleri en güvenli şekilde dilenen her türlü mekana uygulamaktadır. Satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize her türlü bilgi desteğini sağlamaktayız. Piyasada satışı yapılan tüm araç asansörleri arasında en uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları firmamız tarafından siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Genel olarak otopark sistemlerinde, araç bakım servislerinde ve otomotiv şirketlerinde sıklıkla kullanılmakta olan araç asansörleri, firmamız tarafından kullanım alanına ya da kullanım amacına uygun üretilebilmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları ve özel talepleri doğrultusunda üretim yapabilen firmamız, araç asansörü fiyatları hakkında net bir fiyat belirlememektedir. Araç asansörlerinin fiyatlarının net olmamasının nedeni, asansörlerin seyir mesafesinin, uygunluk durumunun, kullanılması gereken ekipmanların, taşıma kapasitesinin, aksesuarlarının ve özelliklerinin kullanım alanına uygun olarak değişkenlik göstermesi ve her bir kriterin fiyatın değişmesine neden olmasıdır. Sektörde oldukça büyük bir deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız, müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti sunmakta ve gerekli bilgi akışını sağlayarak net bir fiyat hesaplaması yapmaktadır.

AmadaTECH Otomatik Kapılı Araç Asansörü

Araç Asansörü

AmadaTECH Çatılı Sistem Araç Platformu

Çatılı Araç Platformu

AmadaTECH 360 Derece Dönerli Araç Platformu

360 derece araç platformu

Her Mekana Uygun Çözümler Yeni Nesil Asansör Sistemleri

Amada TECH Asansör A.Ş.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.