Yatay Engelli Platformu

YATAY ENGELLİ PLATFORMU

Amada TECH Yatay tekerlekli sandalye platform asansörleri, geleneksel asansörlere göre çok daha hızlı ve kurulumu daha kolaydır. Hazır konsept ve esnek konfigürasyon, her türlü bina ile sorunsuz entegrasyon sağlar. Her tekerlekli sandalye asansörü CE işaretine sahiptir ve akredite edilmiş kurum tarafından onaylanmıştır, yani asansörlerimiz yüksek düzeyde güvenlik ve kullanım kolaylığı sunarak hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur.

Amada TECH Yatay Merdiven Platformu, Tekerlekli sandalye asansörü tasarımı, platformun önünde ve arkasında güvenlik kollarına sahiptir. En yüksek güvenliği sağlamak için hareketi durduracak bir sıkışma sensörü de mevcuttur. Yatay engelli platformu iç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Kullanılmadığı zaman katlanabilme özelliği vardır. Aynı zaman düz ve dönüşlü iki modele sahiptir. Yatay engelli platformu kendi merdiven boyutlarınıza göre yapılmıştır ve büyük bir değişiklik olmaksızın kurulumu basitleştirir. Yatay engelli platformu yerden tasarruf sağlayan özelliklere sahiptir, kullanılmadığında düzgünce katlanır ve gerektiğinde komut verildiğinde otomatik olarak açılır. Sipariş üzerine üretilen yatay engelli platformu, montaj süresi çok kısadır birkaç gün içinde kurulabilir. Elektrik beslemesi: 220 V Monafaze ev elektriği kullanılmaktadır.

Yatay engelli platformlarımız, dikey bir platform veya yolcu asansörü için yeri olmayan kamu veya ticari binalar için ideal erişim çözümü sunar. Bu çok yönlü yatay engelli platformu, bir kişiyi tekerlekli sandalyeye oturarak seyahatini sağlar. Tekerlekli sandalye kullanıcısı tarafından kullanımı ve çalıştırılması basit, ideal bir üründür ve binanıza kolay ve güvenli erişim sağlar. Katlanır platform ve bariyer kolunun yatay engelli platformunun düzgün bir şekilde katlanmasını ve merdivenleri yaya kullanımı için serbest bırakmasını sağlar.

Binalar için yatay engelli platform ürünümüz hem düz hem de kavisli merdivenler için uygundur. Tipik olarak mevcut binalarda kullanılan yatay engelli platformu, duvara monte edilebilir veya basamaklara  monte edilebilir veya bina kısıtlamaları ne olursa olsun sabitlemeyi sağlamak için her ikisinin bir kombinasyonu olabilir. İç veya dış mekan kullanımı için uygundur, ayrıca düzgün ve kompakt tasarımı, kurulumun bir gün kadar kısa sürebileceği anlamına gelir – bu da binanızdaki herkes için erişim sağlamanıza olanak tanır.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.