TechLine

ENGELLİ MERDİVEN PLATFORMU

Engelli ve Tekerlekli Sandalye Erişimi için Basamak Asansörleri

Tekerlekli sandalye erişimi basamaklarla engellendiğinde rampa her zaman uygulanabilir bir çözüm değildir. Pratik ve uygun maliyetli bir seçenek arıyorsanız, tekerlekli sandalye basamaklı asansörlerimiz size tam olarak ihtiyacınız olanı sağlayabilir. Güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay basamaklı asansörlerimiz 500 mm’ye kadar hareket eder. Hem engelli hem de yaya kullanıcılar için kolay erişim sağlamak için köprü basamakları ile tedarik edilebilirler.

Evinize kolay ve esnek erişim

Stair Tech’in kullanımı kolaydır ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının evlerinde bağımsızlıklarını ve güvenliklerini korumalarına yardımcı olur. Stair Tech, tekerlekli sandalyeyle rahat erişim sağlarken , aynı zamanda ailenin geri kalanının aynı kapı aralığını kullanmaya devam etmesine de olanak tanır.
Kullanımı kolay Çok yönlü – 3 basamağa kadar köprüleme basamaklarıyla 500 mm’ye kadar yükseklik.
Dış mekan kullanımı için dayanıklı – standart olarak paslanmaz çelik / alüminyum kaplama.
Hızlı kurulum – mühendislerimiz tarafından sadece bir gün içinde kolayca kurulabilir.
Uygun maliyetli – kolayca yeniden yerleştirilebilir ve genellikle bir rampadan daha ucuz bir seçenektir.

Engelli ve Tekerlekli Sandalye Erişimi için Basamak Asansörleri

Tekerlekli sandalye erişimi basamaklarla engellendiğinde rampa her zaman uygulanabilir bir çözüm değildir. Pratik ve uygun maliyetli bir seçenek arıyorsanız, tekerlekli sandalye basamaklı asansörlerimiz size tam olarak ihtiyacınız olanı sağlayabilir. Güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay basamaklı asansörlerimiz 500 mm’ye kadar hareket eder. Hem engelli hem de yaya kullanıcılar için kolay erişim sağlamak için köprü basamakları ile tedarik edilebilirler.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.