Dublex Home Lift

DUBLEX HOME LIFT

Mimari Yapınıza Uygun Çözümler.

Yüksek yaşam için tasarlanmış dublex daire ve villalar için uygun çözümler.

AmadaTECH markalı dublex home lift güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, dublex daireler ve villalar için inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmıştır – dublex home lift aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır.
Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH dublex home lift, hızlı düzgün ve zariftir. Zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.

Yaşlı Veya Engelli Bireylerimiz İçin Özel Asansör İmalatı

Daha çok yaşlı bireylerin kullandığı ev asansörlerinin doğru ve konforlu bir şekilde imal edilebilmesi için sizlere yardımcı oluyoruz. Yürüttüğümüz tasarım çalışmalarının tamamını sizlere en uygun ve doğru bir şekilde ürünlerimizi ulaştırmak için sürdürüyoruz. Merdiven boşluğu ve yapı tipine uyumlu olarak üretilmesi için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bunun yanında hareket kısıtlı bireylerin rahat bir yaşam sürebilmesi için de duplex home lift kullanımı oldukça avantajlıdır.

Dünya Standartlarında Kaliteye Sahip Dublex Home Lift

Dublex homelift fiyatları kaliteli bileşen ve güvenilir tasarım garantisiyle sunulan ürünlerimizin yanında oldukça avantajlı ve uygun kalmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizlerin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda konforuna ciddi derecede olumlu katkılarda bulunmak için oldukça avantajlı bir üründür. CE kalite, güvenlik belgelerine sahip olan dublex home lift  ile uzun yıllar boyunca konforlu bir yaşam alanı elde edebilmeniz kapsamında firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Dublex Home Lift, evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için basit ama çok zarif bir çözümdür.

Ürünlerimiz Engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygundur.
Ürünlerimiz 3065 sayılı V.U.K. nun 17/4-s maddesine istinaden KDV’den Muaftır.
2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun Ruhsat Gerektirmez.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.