Kuyu Dipsiz Asansör

Kuyu Dipsiz Asansör, Kuyusuz Asansör, Villa Asansörü

KUYU DİPSİZ ASANSÖR SİSTEMLERİ

AmadaTECH® Kuyu Dipsiz Asansörler, özel konutlarda ve villalarda engelleri kaldırmak için tasarlanmış, inşaat işlerine gerek kalmadan her ortama tasarım dokunuşu getiren, hidrolik asansördür. Asansör kuyusuna ihtiyaç yoktur. Kuyu dibine ihtiyaç olmadığından, AmadaTECH Kuyu dipsiz asansörler, geleneksel bir asansöre kıyasla önemli bir maliyet tasarrufuna katkıda bulunur.

Merdivenlerin kaçınılmaz bir engel olduğu yerlerde kişilere hareket kabiliyeti sağlar, bu da hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler veya yaşlılar için erişebilirlik sağlar.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, inşaat işleri gerektirmeyen kendinden destekli çelik konstrüksiyona entegre edildiği için kurulumu hızlı, pratik ve kolay olan bir üründür. AmadaTECH kuyu dipsiz asansör kurulum gereksinimleri çok sınırlı olan yerlerde uygulama yapılabilir olmasıdır, sadece ihtiyacınız olan tek şey asansör kurulumu için belirleyeceğiniz yeterli alan.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, çok düşük enerji tüketimi ile çok sessiz bir hidrolik asansördür.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz villa asansörleri güvenli ve güvenilir bir asansördür. En ufak bir hareket algılamasında kabini nazikçe durduran çift taraflı ışın perdesi ( boy fotosel ) bulunmaktadır. Yolcuların güvenliği garanti altına alınmıştır. İsteğe bağlı olarak, asansörün yetkisiz kişiler tarafından kullanılmasını önlemek için bir güvenlik önlemi olarak şifre kartı veya kart okuyucu dahil etmek de mümkündür. Son olarak, bir elektrik kesintisi durumunda yolcuların tahliye edilmesine izin vermek için kabini en yakın kata getiren otomatik cihaz standart olarak kuyu dipsiz asansörlerimizde bulunmaktadır.

AmadaTECH® Kuyu dipsiz ev asansörleri, eviniz için bir tasarım öğesidir. Çeşitli kabin dekorasyon seçenekleri mevcuttur: Lamine cam, laminant veya paslanmaz çelik duvarlar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı modeller vardır. Siyah mat veya parlak paslanmaz satine yada aynalı paslanmaz aksesuar alternatiflerimiz vardır. Kapılarda ral boyalı geniş çerçeveli ve paslanmaz kaplamalı geniş çerçeveli modellerimiz vardır. 

AmadaTECH® Kuyu dipsiz asansörler, 2006/42 / CE makine direktifine göre sertifikalı bir asansördür ve ruhsata tabii değildir. 


TEKNİK ÖZELLİKLER

Nominal yük 250 kg, 315 kg veya 400 kg
Aynı yönden giriş, Karşılıklı giriş, Çapraz giriş
Anma hızı 0.15 m/sn
Çekiş Hidrolik
Maksimum seyir 15 metre
Kabin yüksekliği : 2000 mm
Kuyu dibi 170 mm (Rampa ile kuyu dibi gerekmez )
Kapılar 700 mm manuel kat kapıları. Kabin kapısı yoktur.
Güç 1,5 kW ve 2,2 kW.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.