Elevex Konya Asansör Fuarı

Elevex Konya Asansör Fuarı

KONYA ASANSÖR FUARINDAYIZ.

ELEVEX Asansör Fuarı 2024 / Konya / Türkiye

22 – 25 Mayıs Tarihleri arasında KONYA Fuarında olacağız.
Fuaye Salonu / Stand No : F 19

ELEVEX KONYA ASANSÖR FUARINDAYIZ.

Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri, Yüksek Kaliteli Ürünlerimizi Elevex Konya Asansör Fuarında Standımızda Ziyaret Edebilirsiniz.

Elevex, asansör ürünleri ve teknolojilerdeki en yeni ürünlerin sunulacağı Konya da ilk düzenlenecek asansör fuarları. Amada TECH Asansör bu etkinliğe tüm uzmanları ile birlikte katılacak, yenilikleri ve müşterilerimiz için en yeni teknolojik çözümleri tanıtacağız.

 

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve teknik destek bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

+ 50 ülkeye ihracat yapan firmamız mutfak asansörüservis asansörüvilla asansörüengelli asansörü kuyu dipsiz asansör sistemleri, bina dışından asansör imalatı yapan firmamız, bunlara ilaveten asansör kabin, süspansiyon, kargas, mekanik sistemler imalatı yapmakta ve paket asansör konusunda çözümler sunmaktadır. Yüksek kapasiteli makine parkuru ve deneyimli mühendis ve pazarlama personeli ile müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

 

Bu gönderiyi paylaş


Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.