Oval Asansör

Oval Asansör, Yuvarlak Cam Asansör

Amada TECH Oval Asansör

Yuvarlak cam asansörler , panoramik asansörler, özel yat veya villalar için tasarlanır ve imalatı tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm asansörlerimiz özel olarak üretilmektedir ve en sıra dışı istekler bile sorun değildir. Amada TECH, size 360 ​​derecelik asansör hizmetini sunmaktadır. Bu zorlu ve özel işlem arasındaki çoğu zaman zor olan koordinasyonu biz hallediyoruz. Bu sayede merdivenler ve asansör arasındaki arayüzün sorunsuz olduğuna ve tasarımın yanı sıra teknik detayların da en üst düzeyde yapıldığına güvenebilirsiniz. Yuvarlak bir cam asansöre ihtiyacınız var? O halde Amada TECH doğru seçimdir!

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

Amada TECH Oval Asansör

Yuvarlak Cam asansör evinizde odanın ortasına veya bir merdiven boşluğuna kurulmak için mükemmeldir. Misafirlerinizi büyüler ve evinizin panoramik asansöründen manzaranın keyfini çıkarmanızı sağlar. Tasarım ve estetiğin işlevsellik kadar önemli olduğu dublex, triblex daireler, villalar, ofisler, mağazalar, müzeler, kamu binaları içine kurulmak için idealdir.

Standart asansörleri satmaya zorlayan ve özel işlerden kaçınan asansör şirketlerinin aksine, özel asansör imalat şirketi olan Amada TECH , tasarımınızı, fikrinizi veya bitmiş ürünle ilgili hayalinizi asla sınırlamayacaktır. Cam asansör, yuvarlak asansör , ferforje asansör, antika asansör, oval asansör ve daha birçok özel asansör gibi çok çeşitli özel asansörlerin tasarımcısı ve üreticisiyiz , Amada TECH olarak mimarların yanında baştan sona güvenle çalışmasını sağlar.

Oval home lift
Circle Elevator
Amada TECH Home Lift

Oval Asansör – Yuvarlak Cam Asansör

Amada TECH Oval cam asansör, çoğu ev sahibinin veya aynı anda çok sayıda insanı taşıması gerekmeyen diğer kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak zarif görünümlü bir asansör arayanlar için mükemmel bir çözümdür. Bu yuvarlak cam asansör sınırlı alan uygulamalar için mükemmeldir: Şık ve ekonomik bir kaldırma çözümüdür,
Amada TECH cam asansörü, 360 derecelik görüşe sahip yuvarlak bir cam asansördür.

Yuvarlak cam asansörün özellikleri:

  • Özel dış kaplaması fiyata dahildir.
  • Etrafı saran merdivenlere, zeminlere veya bir balkona iyi uyum sağlar
  • Pürüzsüz, sessiz tahrik sistemi, üst düzey evlerde iyi çalışır
  • Minimum çap 90 olan yerlere uygulama yapılmaktadır. Çap 170 e kadar imalatımız vardır.
  • Beş durağa ve seyir 12 metreye kadar çalışır.
  • Birmiş ve yeni yapılara uygulanabilir.
  • Özel imalat Çelik konstrüksiyon fiyata dahildir.

Amada TECH yuvarlak cam asansörün özel ihtiyaçlarınız için doğru çözüm olup olmadığı konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin; müşteri hizmetleri ekibimiz satın almadan önce doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bütçenize uygun ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ürün aldığınızdan emin olabilmeniz için bu yuvarlak cam asansör için size özel bir fiyat teklifi sunulacaktır.

Luxury Elevator
Oval Asansör

Yuvarlak Panoramik Asansör

Amada TECH yuvarlak Panoramik konut asansörü, benzersiz tasarımı ve en ince detayların eşlik etmesi nedeniyle sektöründe açık ara lider konumdadır. Mimarlar ve tasarımcılar, en prestijli villalar ve dublex dairelere asansör eklerken lüx ve zarif ev asansörü veya oval panoramik cam asansörü tercih ediyorlar. Tüm özel asansörlerimizde olduğu gibi, yuvarlak panoramik cam asansör, herhangi kavisli veya yuvarlak alana uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Amada TECH Oval Panoramik asansör, özel tasarlanmış yuvarlak özel çelik konstrüksiyon ve dış kaplaması ile birlikte monte edilmektedir. Yuvarlak panoramik cam asansör kendi çelik konstrüksiyonu olduğu için asansör kuyusu oluşturmanıza gerek yoktur.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.