Villa Asansörü

Villa Asansörü, Ev Asansörü

Amada TECH Villa Asansörü Sistemleri

Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış asansörlerdir. Villa asansörlerinin en önemli özelliği projelendirme aşamasında asansöre gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da uygulanabilir olmasıdır.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

Çelik Konstrüksiyonlu hazır kuyu sistemli villa asansörü kuyu dibi 17 cm ( kuyu dibi olmaması durumunda zemin katta 15 cm yükselti ile başlar. Dublex daireler veya yerden ısıtma olan yerlerde tercih edilir. Kuyu dibi olmayan yerlerde rampa ile çözüm üretiyoruz.)- ruhsata tabii olmayan hidrolik, sessiz, makine dairesine ihtiyaç duyulmayan modelimiz için ev asansörü sayfamıza göz atın lütfen. Detaylı bilgi

Kuyulu sistem ( asansör yeri olan ) villa asansörlerimizde hidrolik, makine daireli ve makine dairesiz modellerimiz vardır.

Kuyulu sistem villa asansöründe kuyu dibi 150 cm istenmektedir. Mimari projenizde asansörün yeri belirtilmelidir.

Hidrolik sistem villa asansörlerinde son katta makine dairesine ihtiyaç yoktur. Makine daireli modelimizde üst katta makine dairesi ihtiyacı vardır. Makine dairesiz modelimizde son kat yüksekliği fazla olmak zorundadır. 3 model villa asansörü Ölçü ve proje için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hidrolik asansör kuyusu olan binalarda kullanıldığı gibi kuyusu olmayan binalar içinde sunduğumuz alüminyum kuyu seçeneği ile en iyi çözüm şeklidir. Kuyu dibi ölçüsünde ve son kat yüksekliğinde sıkıntısı olan villalarda, işyerlerinde çatı dublekslerinde ve diğer tüm binalarda kullanılabilir. Geniş kapı ve kabin seçenekleri sayesinde yaşlılar, engelli ve bebekli veliler tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Yüksek yaşam için tasarlanmış villa asansörleri ve konut asansörleri

AmadaTECH Villa Asansörleri güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, villa asansörleri inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmamıştır – villa asansörleri aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır.
Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH villa asansörleri, hızlı düzgün ve zariftir.
AmadaTECH Villa Asansörü, zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.

AmadaTECH Villa Asansörü, evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için basit ama çok zarif bir çözümdür.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.