İstanbul Asansör Fuarındayız

İstanbul Asansör Fuarındayız

 

istanbul asansör fuarı, asansör istanbul
 

 

İSTANBUL ASANSÖR FUARINDAYIZ.

İSTANBUL Asansör Fuarı 2023 / İstanbul / Türkiye

09 – 12 Mart Tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Asansör fuarında olacağız.
Hall: 2 / Stand No : B 36

İstanbul Asansör Fuarına Hazırız…Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri, Yüksek Kaliteli Ürünlerimizi İstanbul Asansör Fuarında Standımızda Ziyaret Edebilirsiniz.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve teknik destek bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir. + 50 ülkeye ihracat yapan firmamız yemek asansörü, servis asansörü, villa asansörü, engelli asansörü kuyu dipsiz asansör sistemleri, bina dışından asansör imalatı yapan firmamız, bunlara ilaveten asansör kabin, süspansiyon, kargas, mekanik sistemler imalatı yapmakta ve paket asansör konusunda çözümler sunmaktadır. Yüksek kapasiteli makine parkuru ve deneyimli mühendis ve pazarlama personeli ile müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

İSTANBUL ASANSÖR FUARI 09-12 MART 2023 TARİHLERİNDE

HALL 2 STAND NO B36 TÜM MÜŞTERİLERİMİZİ BEKLERİZ.

İSTANBUL ASANSÖR FUARI SALON 2 STAND B36

İSTANBUL ASANSÖR FUARINDAYIZ

Alanında dünyanın en büyüklerinden biri olan Asansör İstanbul 2023, 09-12 Mart tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenecek. Fuarda, konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar dikey ulaşım teknolojileri ile yürüyen merdiven ve yollara ilişkin tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (1)

Yoruma kapalı.


Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.