Yürüyen Merdiven Teknolojileri

Yürüyen Merdiven Teknolojileri

Yürüyen Merdiven Teknolojileri

Günümüzde merdivenlerin yerini artık asansör ve yürüyen merdivenler aldı. Avm ve üst geçitlerde sıkça yürüyen merdivenler le karşılaşılabilir. Bu da teknolojinin gelişimi sonucudur. Teknolojinin gelişmesiyle insanların hayatları gün geçtikçe kolaylaşıyor.

Dünyanın dört bir yanında mağazalar, eğlence merkezleri, bürolar ve pek çok bina için vazgeçilmez taşıma sistemi olan yürüyen merdivenler yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini arttıran unsurların başında gelir. Çok geniş model yelpazesiyle günümüz ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Yürüyen merdivenler, insan trafiğinin yoğun olduğu çok katlı yapılarda insan taşımada kullanılan hareketli bir merdiven tipidir. Basamakları, dönen bir düzenek üzerine yerleştirilerek sürekli hareketi sağlanır. Asansörlere göre çok daha fazla sayıda insan taşıyabilirler. En çok tercih edildiği mekanlar, alışveriş merkezleri, plazalar, iş merkezleri, metro ve tren istasyonları, oteller, havaalanları, üst geçitler, hastaneler ve fuar merkezleridir. Yürüyen merdivenler 30-35 derece açıda ve 600 mm, 800 mm, 1.000 mm basamak genişliğinde üretilebilirler.

Amada Tech olarak son derece güvenlikli, kaliteli malzeme seçimi yapılmaktadır, üst düzey güvenlik sistemleri avrupa standartlarına göre üretim süreci takip edilmektedir. Tüm siparişlerde yedek malzeme verilmekte olup, yürüyen merdiven yedek malzemeleri bulundurmaktayız.

Kalite ve Güvenirlilik

AmadaTech asansör ve yürüyen merdiven üretiminde önde gelen firmalar arasındadır. Tasarım, kurulum, bakım, üretim, satış gibi profesyonel asansör üreticisidir. Binalarında asansör ve yürüyen merdivenler için AmadaTech asansörün Eğitimli mühendis ve teknik elemanlardan oluşan ekibi mevcuttur. Türk mühendisleri tarafından tasarlanıp müşterilere kaliteli ve güvenilir ürünler almalarını sağlamaktayız. Çarpıcı, şık ve farklı fikirlerle binaları, tasarım ürünlerine dönüştürüyoruz Uzman kadrosu ve kalitesiyle siz müşterilerini bekliyoruz.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.