Otomatik Kapılı Araç Asansörü

Otomatik Kapılı Araç Asansörü, Araç Platformu

Araç Asansör Sistemleri

Günümüzde kalabalıklaşan insan nüfusu, yaşanan gelişmeler ve tüm bunlara bağlı olarak artmakta olan araç sayısındaki artış, peşinden park ve otopark sorunlarını beraberinde getirmektedir. Yaşanan kentleşme sorunları sayesinde otopark için ayrılan alanların sayısı oldukça azdır ve bu durum araçların park edebilmesi için ciddi sıkıntılar yaratmaktadır. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda ortaya çıkmış olan Araç asansörü sistemleri, yaşanan park sorunlarını ve yol kenarına park edilen araçların maddi hasarlara uğramasını azaltmak amacı ile geliştirilen bir sistemdir. Araç güvenliğinin arttırılması ve yer bakımından kazanç elde edilmesi amacı ile kullanılan bu sistemler, binaların alt ya da üstlerini otoparka çevrilmesini sağlamakta ve park sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. İki buçuk ton ile sekiz ton arasında taşıma kapasitesi bulunan araç asansörleri, sahip olduğu teknoloji sayesinde, kişilerin araçlarından dahi inmeden tek bir buton ile istediği kata inmesine olanak sunmaktadır. Sizlerde yaşam alanlarınızda ki park sorununu ortadan kaldırmak, araçlarınızın güvenliğini sağlamak ve tüm bu sürecin daha konforlu bir hal almasını sağlamak amacı ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Araç Asansörü Nedir?

Araç asansörü araçların istenilen yüksekliğe çıkarılması için üretilmiş özel makine sistemleridir. Özellikle otopark alanlarında ve araç nakliye işlemlerinin gerçekleştirildiği alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Çeşitli emniyet yönetmeliklerine uygun olarak üretilmekte ve kullanılmaktadır. Bu asansörler insanlara son derece faydalı olduğundan dolayı uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunması önemlidir. Bu nedenle araç asansörüne sahip olan işletmeler asansörlerine düzenli bir şekilde bakım yaptırmalıdır. Bu sayede asansör uzun bir kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Ayrıca oluşabilecek kaza gibi olumsuz durumların önüne erkenden geçilmektedir. Firmamız tarafından satışı yapılan tüm asansörlerin bakım ve onarımı yine firmamız tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Hidrolik Araç Asansörü

Park sorununu azaltmak ve araçların olası hasarlara karşı korunmasını sağlamak için özellikle AVM, apartman, otomotiv sektörü ve otoparklarda kullanılmakta olan hidrolik araç asansörü üretimi firmamızda hizmet veren donanımlı kişiler tarafından profesyonel bir biçimde yapılmaktadır. Firmamızda araç asansörleri istenilen boyutta, kullanım alanına ve kullanım amacına uygun olarak üretilebilmektedir. Sizlerde ürünlerimizi incelemek ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için firmamız ile iletişim kanallarından ulaşım sağlayabilirsiniz

Araç Asansörünün Faydaları Nelerdir?

Hidrolik araç asansörü işletmelere büyük fayda sağlayan bir sistemdir. Araçların kolay ve düzenli bir şekilde dizilimini sağlayarak otopark ihtiyacını en aza indirmektedir. İnsan eli ile çıkarılması mümkün olmayan yüksekliklere araçları kolay ve hızlı bir şekilde çıkarmaktadır. Şehirde yer alan otoparkların daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Böylece yeni otopark açılması için bina ya da yeşil alanların yıkılıp otopark yapılmasının önüne geçilmektedir. Yolların daha verimli kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Rampa sistemleri gibi alanların çevreye yeniden kazandırılması açısından büyük yarar sağlamaktadır. Ufak bir alana, mevcut kapasitesinin oldukça üzerinde araç sığdırıldığından işletmelere maddi kazanç sağlamaktadır. Firmamız tarafından her alana uygun araç asansörleri sistemi hızlı bir şekilde kurulmaktadır.

Araç Asansörü

Araç Asansörlerinin Fiyatları Nasıldır?

Araç asansörü fiyatları her firmada birbirinden farklılık göstermektedir. Çünkü her firmanın asansör üretiminde kullandığı malzeme birbirinden farklıdır. Ayrıca asansörün üretimi esnasında çalışan personelin verimliliği ve uzmanlığı da fiyatı doğrudan etkilemektedir. Araç asansörleri birbirinden farklı özellikler ile donatıldığından bu durum da fiyatı etkilemektedir.

Firmamız tarafından satışı yapılan tüm araç asansörleri en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca alanında uzman ekip arkadaşlarımız bu sistemleri en güvenli şekilde dilenen her türlü mekana uygulamaktadır. Satış öncesi ve sonrasında müşterilerimize her türlü bilgi desteğini sağlamaktayız. Piyasada satışı yapılan tüm araç asansörleri arasında en uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları firmamız tarafından siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Genel olarak otopark sistemlerinde, araç bakım servislerinde ve otomotiv şirketlerinde sıklıkla kullanılmakta olan araç asansörleri, firmamız tarafından kullanım alanına ya da kullanım amacına uygun üretilebilmektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları ve özel talepleri doğrultusunda üretim yapabilen firmamız, araç asansörü fiyatları hakkında net bir fiyat belirlememektedir. Araç asansörlerinin fiyatlarının net olmamasının nedeni, asansörlerin seyir mesafesinin, uygunluk durumunun, kullanılması gereken ekipmanların, taşıma kapasitesinin, aksesuarlarının ve özelliklerinin kullanım alanına uygun olarak değişkenlik göstermesi ve her bir kriterin fiyatın değişmesine neden olmasıdır. Sektörde oldukça büyük bir deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız, müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti sunmakta ve gerekli bilgi akışını sağlayarak net bir fiyat hesaplaması yapmaktadır.

360 dönüşlü arac platformu

Amada TECH Dönerli Araç Platformu; 360° fotoğraf ve video çekimleri için etkili bir araçtır. Böylece potansiyel alıcılar araçların durumu hakkında daha hassas bir izlenim edinir.
Değişik renk seçenekleriyle ve ince tasarımıyla güzel bir görsel oluşturuyor. Bir kişi tarafından araca hiç manevra yaptırmadan kablosuz kumandasıyla kolayca kullanılabilir. Bu; kapalı alanlarda aracı çalıştırmayıp egzoz dumanını ve kokuyu engeller. Ayrıca aynı açılardan çekilen pozlar sayesinde standart bir kurumsallık yakalanabilmesini sağlar.

Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.