Увеличьте элегантность своего дома с помощью домашнего лифта

Увеличьте элегантность своего дома с помощью домашнего лифта

Домашний лифт

Размеры лифта бытового типа зависят от размеров этажа, но также скомпонованы для правильной и комфортной среды проживания. Кроме того, производятся наши модели домашних лифтов, которые не требуют проема в полу высотой 17 см и могут комфортно использоваться без приямков. Выполняется нашей компанией по сборке и проектированию внутренних лифтовых систем, необходимых вам в вашем доме, с использованием правильного и качественного оборудования. Самым большим преимуществом наших систем, используемых в качестве домашних лифтов, является то, что они помогут вам комфортно перемещаться между этажами в ваших квартирах с 3-4 этажами. Помимо услуг по продаже, производству и установке, наша компания, точно и надежно выполняющая операции по техническому обслуживанию ваших домашних лифтов, продолжает работать как единая система. Таким образом, он призван помочь вам использовать ваши лифты качественно и безопасно, предоставляя всю необходимую поддержку из одних рук.

Panoramik Asansör Sistemleri İle Evinizin Şıklığını Arttırın

Asansör sistemlerinin kurulumunda yer alan tüm sistemlerin maliyeti fiyatlara dahildir. Panoramik ev asansörü fiyatları dairenizin büyüklüğü başta olmak üzere güvenli ve kaliteli bir şekilde üretilen asansörlerinizin ölçüsü ve kullanılan sistemlere göre değişkenlik göstermesi dolayısıyla, firmamızdan keşif ziyaretleri sonrasında net fiyat sunulabilmektedir. Firmamızı diğer tüm asansör imalatçılarından bir adım öne çıkartan en büyük yenilik ise renk seçim işleminin tamamen ücretsiz olmasıdır. Evinizin şıklığını arttıracak her türlü asansör imalat ve kurulumunda renk seçimi fiyatlar üzerinde etki yaratmamaktadır.

Makine Yönetmeliğine Uygun Ev Asansörü Çözümleri Ruhsat Gerektirmez

Üretimini yaptığımız tüm ürünler, akredite kurumlar tarafından sertifikalandırılmıştır. CE sertifikasına sahip olarak üretilen tüm ev asansörlerimiz, kaliteli ve güvenli bir yaşam alanı sunmak için kullanılmaya hazırdır. 2006/42/EC ve 2014/35/EU direktiflerine uygun olarak standartlarda üretilmiş ve kalite – güvenlik sertifikalarının tamamını doğru bir şekilde almış asansörlerimizi evinizde güvenle kullanabilirsiniz. Bu sertifikasyonlara uygun üretilmiş asansörlerimizin herhangi bir ruhsat gerektirmeden rahat bir şekilde kurulabilir olması da ayrıca oldukça avantajlı bir seçenek olmaktadır. Ev asansörü fiyatları tüm bu ergonomik ve kaliteli ürünleri sizlere rahatça ulaştırabilmek için en uygun maliyetlerde tutulmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.