Bakım ve Servis

Asansör ve Yürüyen Merdiven Bakım - Servis

AmadaTECH Yeni Nesil Asansör BakımServis Hizmetleri

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

Hizmet mükemmelliği sadece hizmetten daha fazlasıdır. Biz böyle düşünüyor ve davranıyoruz. Bu sadece “bir sorunu düzeltmek” veya rutin bakım yapmak değil, aynı zamanda telefondaki sesin “gülümsemesi”, tüm isteklere hızlı yanıtlar ve sürekli iyileştirme arayışıdır. Birlikte nasıl çalıştığımız ve müşterilerimizle nasıl çalıştığımızdır.

BAKIM VE SERVİS HİZMETİMİZ

Bir asansör satın alırken uzun süre ilişkide olacağınız, dostluklar kuracağınız bir organizasyon satın alırsınız. Bu nedenle satış sonrası servis hizmeti işimizin en önem verdiğimiz kısımlarından biridir. İnsan hayatını etkileyecek bir işle uğraştığımız için imalat ve montajını yaptığımız her asansörün bakımını ve sorumluluğunu müşteri ile imzalanan sözleşmeler çerçevesinde üstleniriz

BÖLGELERE AYRILMIŞ SERVİS AĞI

Arızalara bölgelere ayrılmış servis ağımız sayesinde en kısa sürede müdahale etmek kalite hedeflerimizin başında gelmektedir. Tecrübeli teknisyen kadrosuyla, her türlü sorunda, zamanında kesin çözümler getirerek, kullanıcısına güven ve konfor sunmaya devam ediyor.

GARANTİLİ ÜRÜNLER

Firmamız Kesintisiz ve güvenli kullanım için asansörünüzün satış sonrası periyodik bakımının düzenli olarak yapılmasını sağlamaktadır. bakım arıza veya modernizasyon sırasında değiştirilen parçalar garantilidir.

ELEKTRONİK VERİ TABANI

Elektronik Veri Tabanı sayesinde asansörünüzün tüm bilgileri ve analizi serverlerimiz de saklanıyor titizlikle her hafta inceleniyor Bakım yaptığımız her asansörün fizibilite raporu çıkartılıyor ve bu raporlar hem fiziksel olarak hem de dijital yazılım ortamında saklanıyor.

KONUSUNDA UZMAN PERSONEL

Asansör Bakım hizmetlerinde deneyimli personelimiz, bölgelere ayrılmış servis ağı ile hizmet sunmaktadır Asansör Bakım ile ilgili olarak bizden 7/24 bilgi alabilir veya randevu olarak işlerinizde kesin bir neticeye ulaşabilirsiniz. Müşterimizin siparişi ile birlikte yıllarca sürecek bir mesai başlamış olur. Kaliteli bir ürünü size sunmak asla yeterli değildir. Asansörün hizmette bulunduğu sürece bakım ve onarım için teknik servis hizmetlerimiz, sürekli hizmete hazırdır. Bakım sorumluluğumuz altında bulunan tüm asansörler her ay planlı bir bakım hizmeti ile güvenle kullanabilmeniz için kontrol altındadır. Firmamıza gelen tüm servis talepleri (arıza ihbarları) kaydedilerek anında arıza birimine haber verilir. Arızaya müdahale eden ekip tarafından arıza mümkün olan en kısa sürede giderilir. Amada TECH asansör teknik servisi güçlü bir ekip ve her türlü asansör ihtiyaçlarını karşılayacak bir yedek parça stok ’una sahiptir. Ayrıca Yapılan tün servis işlemleri firmamızda kayıt altına alınır ve arşivlenir, bu sayede asansörünüzün serviste olduğu sürece yapılan tüm işlemler gözlenebilir.

0
+
Sektör Tecrübesi
0
+
Yıllık Paket Asansör
0
Yurtdışı İhracatlarımız
0
+
Teknik Destek TR, EN, AR, RU, FR

HER BAKIMDA YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER


Makine dairesinin temizlenmesi,
Makine / Motor temizliği ve ekipman lastiği kontrolü,
Yağ ve rulman gresi seviye kontrolü ve temizlenmesi,
Motor kontaktörlerinin kontrolü ve temizlenmesi,
Kumanda panosunun kontrolü ve temizlenmesi,
Motor fren ayarının kontrolü ve (gerekiyorsa) ayarı,
Kapıların menteşe, kilit ve fiş kontaklarının kontrolü,
Otomatik kapı kat ve kabin eşiklerinin temizlenmesi,
Kabin üstü Revizyon anahtarının kontrolü,
Kabin ALARM ve DUR (varsa) buton/düğmesinin kontrolü


Göstergelerin, yön ışıklarının, butonyerlerin işlerliği ve tüm ampullerin kontrolü,
Taşıyıcı çelik halatların kuyu boyunca kontrolü,
Kabin ve Karşı Ağırlık yağdanlıklarının yağ seviyesinin kontrolü ve (gerekirse) bunların tamamlanması,
Kabin ve Karşı Ağırlık yağdanlıklarının (gerekirse) ayarı,
Motor milinde boşluk kontrolü,
Katta durma hassasiyetinin kontrolü ve (gerekirse) ayarı,
Aşırı yük sisteminin kontrolü,
Kabin içi acil durum haberleşme, aydınlatma ve imdat sisteminin kontrolü,
Kabin üstü platformunun temizlenmesi


Telif Hakları AmadaTECH Asansöre Aittir.