Yeni Nesil AsansörYürüyen Merdiven Teknolojileri

Bina Asansörü

Konutlar, ofisler, yüksek hızlı asansörler makine daireli ve makine dairesiz asansörlere kadar çeşitli özelliklere sahip asansör yelpazesine sahibiz.

Yürüyen Merdiven

AmadaTECH Yürüyen yol ve yürüyen merdiven üretimi ve montajında ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’ nin önde gelen lider firmasıdır.

Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörleri özel imalat sınıfındadır. Her ihtiyacın, her yapının farklılığı sebebi ile özel olarak keşif yapılması gerekmektedir.

Araç Asansörü

Araç platformu yapılan binalarda otopark için yeterli alan ayrılmadığından Günümüz şartlarında çoğalan araba sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkartmış binaların üstü ve bodrum katları otopark amaçlı kullanılmaya başlanmıştır.

Villa Asansörü

Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış asansörlerdir. Ev asansörlerinin en önemli özelliği projelendirme aşamasında asansöre gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da uygulanabilir olmasıdır.

Monşarj Asansör

Monşarj, dilimize Fransızcadan “monte-charge” kelimesinden devşirilmiş ; anlamı servis asansörüdür. Servis asansörleri mutfaklarda, restoranlarda yiyecek getirmek ve kirli bulaşıkları geri götürmek için kullanılan küçük asansörlerdir.

Her Tip Model ve Kapasitede Asansör İmalatı ve Montajı

Özgün tasarımlarımızda yaşayan işlevsel, çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar yaratıyoruz. Cesur ve farklı fikirlerimizi ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelerine dönüştürüyoruz.

AmadaTECH asansör olarak çağdaş bir vizyon ile konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine kadar sunduğumuz hizmetlerimizdeki farklılık, pozitif bakış açımız ve enerjimizle birleştiriyoruz.

Asansör Sistemleri
100%
Platform Sistemleri
100%
Yürüyen Merdiven
100%
Kuyu Dipsiz Asansörler
100%

Meet Our Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit massa enim. Nullam id varius nunc.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus blandit massa enim. Nullam id varius nunc. Vivamus bibendum magna ex, et faucibus lacus venenatis eget